Databáze českého amatérského divadla

Videa: Uherské Hradiště, ZUŠ, Jana z parku, CP Divadelní Třebíč 1999


Divadelní soubor H. O. Literárně dramatického odboru ZUŠ Uherské Hradiště, David Drábek: Jana z parku. Úprava a režie Hana Nemravová, hudba Antonín Plaček. Hrají: Romana Janků nebo Kateřina Plesníková (Jana), Antonín Plaček (Haš), Petr Hoffmann (Milhaun), Vendula Kuncová (Špejle), Radka Berková (Gala), Miroslav Král (Chlapeček Poseidon), Karel Mařík nebo Miloš Mazal (Uchuchul a Promítač), Terez Vaďura a Zdena Soukupová (Siamská dvojčata), Tomáš Melichárek (Nadporučík městské policie), Martin Hart (Podporučík městské policie) a Hana Nemravová (Matka).
Záznam představení na 8. Divadelní Třebíči, celostátní přehlídce amatérského činoherního a hudebního divadla 1999.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v listopadu 2013.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 19. 5. 1999
Místo pořízení: Divadlo Pasáž v Třebíči
Délka záznamu: 00:53:56

Související Ročníky přehlídek

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':