Databáze českého amatérského divadla

Videa: Velké Opatovice, DS MSKS, Vražda sexem - 1. část, CP Divadelní Třebíč 2005


Divadelní soubor při Městském středisku kulturních služeb Velké Opatovice, Joan Shirley: Vražda sexem. Režie Pavel Petrželka. Hrají: Pavel Petrželka (Bernie), Blanka Volgemutová (Nicol), Jiřina Rédová (Tetička Dot), Martina Ondrová (Angie), Romana Krejčířová (Val), Milan Dostál (Sebastian), Vlaďka Holásková (Polly) a Petr Foreth (Bill).
Záznam 1. části představení na 14. Divadelní Třebíči, celostátní přehlídce amatérského činoherního a hudebního divadla 2005.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v dubnu 2014.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 20. 5. 2005
Místo pořízení: Národní dům v Třebíči
Délka záznamu: 00:05:58

Související Ročníky přehlídek

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':