Databáze českého amatérského divadla

Videa: Kaznějov, Štace, Svatební cesta do Jiljí, CP KDP Vysoké nad Jizerou 1997


Divadelní soubor Štace Kaznějov, Miroslav Skála, Jana Kubátová: Svatební cesta do Jiljí. Dramatizace, režie a scéna Jana Kubátová j.h., členka Divadla J. K. Tyla Plzeň.
Záznam představení na CP Krakonošův divadelní podzim ve Vysokém nad Jizerou, 28. přehlídce venkovských divadelních souborů 1997.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v květnu 2014.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 12. 10. 1997
Místo pořízení: Divadlo Krakonoš Vysoké nad Jizerou
Délka záznamu: 01:21:12
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':