Databáze českého amatérského divadla

Videa: Jeseník, Lyra, Milostné dostaveníčko, CP Divadelní Třebíč 1998


Divadelní soubor Lyra Jeseník, Aldo de Benedetti: Milostné dostaveníčko. Režie Eliška Gajdošová. Hrají: Veronika Peštuková (Lucia Damiani), Jiří Chovanec (Giulio Damiani), Luděk Jehlička (Massimo, architekt), Eva Urbanová (Marcella), Zuzana Palánová (Služebná) a Jiří Kostelňák (Sluha).
Záznam představení na 7. Divadelní Třebíči, celostátní přehlídce amatérského činoherního a hudebního divadla 1998.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v květnu 2014.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 21. 5. 1998
Místo pořízení: Divadlo Pasáž Třebíč
Délka záznamu: 01:13:35

Související Soubory

Související Ročníky přehlídek

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':