Databáze českého amatérského divadla

Videa: Zlín, Malá scéna, Pelikáni v pustině, CP Divadelní Třebíč 2005


Malá scéna Zlín, Valentin Krasnogorov: Pelikáni v pustině. Překlad Petr Sherhaufer, režie Jan Leflík, choreografie Hana Vašková a Kristýna Křemenová.
Hrají: PŘEDSCÉNY - Hana Vašková, Kristýna Křemenová a Pavel Kundera (Pelikáni), Petra Hřebíčková a Pavel Vacek (hlasy pelikánů). SÓLO PRO DVA HLUCHÉ - Miroslav Dosoudil (Muž), Renata Švrčková (Žena), Ondřej Goňa a Petr Hubík (celkové ozvučení). POVĚZ MI O ČEM SNÍŠ - Martin Dominik Polínek (Muž), Petra Ševců (Žena), Hana Vašková nebo Kristýna Křemenová (Dívka), Ondřej Goňa, Pavel Kundera, Petr Hubík, Miroslav Dosoudil a Renata Švrčková (stěhováci, pohřebáci, společnost aj.). PELIKÁNI V PUSTINĚ - Petr Hubík (Muž), Miroslav Dosoudil (Doktor), Renata Švrčková (Žena), Pavel Kundera (Host) a Petra Ševců (Stařenka).
Záznam představení na XIV. Celostátní přehlídce amatérského činoherního a hudebního divadla Divadelní Třebíč/FEMAD Poděbrady 2005.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v říjnu 2013.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 19. 5. 2005
Místo pořízení: Národní dům Třebíč
Délka záznamu: 01:06:15

Související Osobnosti

Související Ročníky přehlídek

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':