Databáze českého amatérského divadla

Videa: Dobronín, Zmatkaři, Deset statečných, CP KDP Vysoké nad Jizerou 1996


Divadelní soubor Zmatkaři Dobronín, Miroslav Večerka: Deset statečných aneb Tohle už nikdy nehraj, Staňo. Režie Miroslav Večerka, scéna Miroslav Večerka a Jiří Musil, pohybová spolupráce Věra Kaválková, hudební spolupráce Slávek Žilka. Hrají: Daniel Svoboda (Petr), Jiří Musil (Limonádový Joe, gangster), Romana Koutková (Sestra), Pavlína Vedralová (Doris), Stanislav Hudeček (Cimprlík, gangster), Libuše Maděrová (Julie, dívka), František Kunst (Primář), Martina Nováčková (Dívka v bílém, gangster), Pavel Holík (Cyrano, Dracula) a Ludmila Dostálová (Matka).
Záznam představení na CP Krakonošův divadelní podzim ve Vysokém nad Jizerou, 27. přehlídce venkovských divadelních souborů 1996.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v květnu 2014.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 13. 10. 1996
Místo pořízení: Divadlo Krakonoš Vysoké nad Jizerou
Délka záznamu: 00:46:07
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':