Databáze českého amatérského divadla

Videa: Dobronín, Zmatkaři, Prolhaná Katty, CP Divadelní Třebíč 2005


Divadelní soubor Zmatkaři Dobronín, Maurice Hennequin: Prolhaná Ketty. Překlad Jan Tomek, úprava a režie Miloš Stránský j.h., hudba Lubomír Šrubař j.h., návrh scény Stanislav Gerstner j.h., realizace scény Martin Mezera. Hrají: Štěpánka Mezerová (Ketty), Marián Srpoň (Vili, manžel Ketty), Vladimír Mátl (Jimmy), Martina Nováčková (Maggie, manželka Jimmyho), Pavlína Pejchalová (Zoé, služka), Ludmila Dostálová (Ředitelka sirotčince), Karel Hřeben (Strážník), Jiří Musil (Henry, číšník) a Veronika Rutschová (Maud).
Záznam 2. části představení na 14. Divadelní Třebíči, celostátní přehlídce amatérského činoherního a hudebního divadla 2005.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v červnu 2014.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 21. 5. 2005
Místo pořízení: Národní dům v Třebíči
Délka záznamu: 01:14:45

Související Osobnosti

Související Ročníky přehlídek

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':