Databáze českého amatérského divadla

Videa: Brno, Jitřenka, Kulhavý mezek, CP Divadelní Třebíč 1993


Divadelní společnost Jitřenka - činoherní skupina Svatoboj Brno, Oldřich Daněk: Kulhavý mezek aneb Výbuch na jičínském zámku. Režie a výprava František Klaška. Hrají: Jiří Brabec (Jakub, principál / Jindřich Ota), Miluše Baurová (Markéta, komediantka / Eliška Kateřina), František Klaška (Vambera, komediant / Purkrabí / Kněz / Konšel / Roupovec / Slavata).
Záznam představení na 2. Celostátní přehlídce amatérského činoherního a hudebního divadla Divadelní Třebíč 1993.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v červnu 2014.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 21. 5. 1993
Místo pořízení: Národní dům v Třebíči
Délka záznamu: 01:25:18

Související Osobnosti

Související Ročníky přehlídek

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':