Databáze českého amatérského divadla

Videa: Praha, Excelsior, Monolog muže nad cizí lebkou, CP Jiráskův Hronov 1994


Divadelní soubor Excelsior Praha, Ivan Vyskočil: Monolog muže nad cizí lebkou (monolog holiče Františka Karlovského). Režie Luděk Jiřík. Hraje Luděk Jiřík. Představení uvádí Miloslav Kučera.
Záznam představení na 64. Jiráskově Hronově, scénické žatvě českého amatérského divadla s účastí zahraničních souborů, 1994. Monolog byl součástí Večera finalistů SČDO ´94, jehož program byl sestaven z doporučených vystoupení z národního kola soutěže divadelních monologů a dialogů Pohárek SČDO v Přerově.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v říjnu 2014.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 13. 8. 1994
Místo pořízení: Sál býv. hotelu Slavie v Hronově
Délka záznamu: 00:10:00

Související Osobnosti

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':