Databáze českého amatérského divadla

Videa: Polná, Duha, Ferda Mravenec v cizích službách, CP KDP Vysoké nad Jizerou 1999


Divadelní souborDuha Polná, Petr Vaněk a Jitka Stejskalová podle předlohy Ondřeje Sekory: Ferda Mravenec v cizích službách. Režie Petr Vaněk, výparav Petr Vaněk a Jitka Smejkalová, kostýmy Marie Vaňková. Hrají: Petr Vaněk a Jitka Smejkalová.
Záznam představení na XXX. Národní přehlídce venkovských divadelních souborů Krakonošův divadelní podzim ve Vysokém nad Jizerou 1999.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v říjnu 2014.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 14. 10. 1999
Místo pořízení: Divadlo Krakonoš Vysoké nad Jizerou
Délka záznamu: 00:50:24

Související Obrázky

Polná, Duha, Ferda Mravenec v cizích službách, 1999


Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':
Polná, Duha, Ferda Mravenec v cizích službách, 1999