Databáze českého amatérského divadla

Videa: Litomyšl, SPgŠ, Pán prstenů, CP Dětská scéna Ústí nad Orlicí 1998


UPOZORNĚNÍ: Představení Pán prstenů začíná až v 19 minutě záznamu. Předchází mu představení souboru Hop-Skok Ostrov Šťastné a veselé, Randolfe!, které existuje v databázi na samostatném záznamu vybaveném příslušnými informacemi o inscenaci.

Divadelní soubor Střední pedagogické školy Litomyšl, Matěj Šefrna podle knihy Johna Ronalda Reuela Tolkiena Společenstvo Prstenu: Pán prstenů. Režie a hudba Matěj Šefrna, výprava Jaroslav Doležal.
Hrají: Hana Paráková, Olga Gabrlíková, Petra Krpatová a Matěj Šefrna.
Záznam představení na 27. celostátní přehlídce dětských divadelních, loutkářských a recitačních souborů Dětská scéna v Ústí nad Orlicí 1998.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v listopadu 2014.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 16. 6. 1998
Místo pořízení: Roškotovo divadlo Ústí nad Orlicí
Délka záznamu: 01:25:36

Související Soubory

Související Osobnosti

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':