Databáze českého amatérského divadla

Videa: Jirkov, ZŠ, Písklata, Čarokruh, CP Dětská scéna Ústí nad Orlicí 1994


Dětský divadelní soubor Písklata ze 4. A 1. ZŠ v Jirkově (ved. Iva Šimková), Iva Šimková z veršů z knížky Jana Čarka: Čarokruh. Režie a úprava lidových písní Iva Šimková. Premiéra leden 1994.
Záznam představení na Dětské scéně, 23. celostátní přehlídce dětských divadelních, loutkářských a recitačních souborů v Ústí nad Orlicí 1994.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v listopadu 2014.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 20. 6. 1994
Místo pořízení: Malá scéna Ústí nad Orlicí
Délka záznamu: 00:11:07
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':