Databáze českého amatérského divadla

Videa: Hosín, Divadlo Studna, Sněhurka a sedm trpaslíků, CP FEMAD Libice nad Cidlinou 1998


Divadlo Studna Hosín (dříve Vítkovo divadlo), Vítězslav Marčík: Sněhurka a sedm trpaslíků. Scénář, režie a hudba Vítězslav Marčík, výprava Jan Šejnar a Vítězslav Marčík, výroba loutek Josef Hanuš a Petr Sláma.
Hrají: Pepino Kašpar a Alena Švecová-Kašparová.
Záznam představení na CP FEMAD, festivalu a dílně divadla pro děti v Libici nad Cidlinou 1998. Záznam vlastního představení začíná po 55 vteřinách, v nichž je zachycen nácvik vystoupení účastníků FEMAD, které připravili u příležitosti padesátin Milana Strotzera, který po mnoho let FEMAD programově koncipoval, připravoval a podílel se na jeho organizačním zajištění.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v dubnu 2015.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 25. 9. 1998
Místo pořízení: Sokolovna Libice nad Cidlinou
Délka záznamu: 00:49:15
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':