Databáze českého amatérského divadla

Videa: Most, Divadlo Rozmanitostí, Něžné tragédie, CP FEMAD Libice nad Cidlinou 1998


Divadlo Rozmanitostí Most, Matteo Bandello, Wiliam Shakespeare, George Bizet, Pavel Polák: Něžné tragédie. Dramaturgie a úprava Pavel Polák, režie Antonín Klepáč, scéna, kostýmy a loutky Jaroslav Milfajt, hudba Jiří Koptík a Jan B. Novotný (úprava hudby G. Bizeta), pohybová spolupráce Miloslav Horáček, šermířské scény Zdeněk Turek. Premiéra 1998.
Hrají: Romeo a Julie – Ivana Zajáčková (Chůva), Marek Pospíchal (Romeo), Radka Mašková (Julie), Pavel Šipoš (Tybalt); Carmen – Radka Mašková (Carmen), Pavel Šipoš (José), Marek Pospíchal (Escamillo), Ivana Zajáčková (Herečka), Petr Rak, Zdeněk Turek a Miloslav Stejskal (Cikánky).
Záznam představení na CP FEMAD, festivalu a dílně divadla pro děti v Libici nad Cidlinou 1998.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v dubnu 2015.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 19. 9. 1998
Místo pořízení: Kulturní dům Libice nad Cidlinou
Délka záznamu: 00:59:22

Související Osobnosti

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':