Databáze českého amatérského divadla

Videa: Hannover, SRN, Seniortheater Kurzweil, Čtyři ze života, CP Jiráskův Hronov 1994


Seniortheater Kurzweil Hannover, SRN, Jan-H Strakeljahn: Čtyři ze života (Veselé obrázky). Režie Jan-H Strakeljahn.
Hrají: Když Ema obdrží povolení – Thea Brinkmann, Litty Krauss, Filomena Wuttke a Jan-H Strakeljahn / Pleš – Erna Gnoth a Jan-H Strakeljahn / Kalhoty – Thea Brinkmann, Litty Krauss, Filomena Wuttke a Jan-H Strakeljahn / Rychlé uzdravení – Filomena Wuttke a Jan-H Strakeljahn.
Záznam představení na 64. Jiráskově Hronově, scénické žatvě českého amatérského divadla s účastí zahraničních souborů,1994.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v květnu 2015.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 6. 8. 1994
Místo pořízení: Sál bývalého hotelu Slavie
Délka záznamu: 00:39:31
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':