Databáze českého amatérského divadla

Videa: Bratislava, Slovensko, Divadlo Lano, Sedím v izbe, CP Jiráskův Hronov 1995


Divadlo Lano Bratislava, Slovensko, Ján Ondruš: Sedím v izbe (Stará štúdia v žltom). Scénář a režie Jan Antonín Pitínský, výprava Laco Teren, hudba Ivan Mizera, John Lurie, dramaturgická spolupráce Oleg Pastier.
Hrají: Lucia Hurajová, Drahomír Frank, Katarina Kudjáková, Veronika Skořepová, Martina Zelinová, Jozef Tancer, Ronie Traubnerová, Barbara Horvatová, Roman Čulák a Jolana Reinbergerová.
Záznam představení na 65. Jiráskově Hronově, mezidruhové přehlídce amatérského divadla s účastí zahraničních souborů,1995.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v květnu 2015.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 10. 8. 1995
Místo pořízení: Jiráskovo divadlo v Hronově
Délka záznamu: 00:57:39
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':