Databáze českého amatérského divadla

Videa: Karlovy Vary, Divadlo Dagmar, Mezi dvojím zasyčením kosy aneb Vyprávění druhé, CP Dětská scéna Ústí nad Orlicí 1996


Divadlo Dagmar Karlovy Vary, Hana Franková podle knihy Zdeňka Šmída Strašidla a krásné panny: Mezi dvojím zasyčením kosy aneb Vyprávění druhé (O zakletém purkrabím, O žlutém kvítí, O trpasličích synech, O nespolečenské Uršule, O dřevěných panenkách). Hraje Hana Franková.
Záznam představení na Dětské scéně, 25. celostátní přehlídce dětských divadelních, loutkářských a recitačních souborů v Ústí nad Orlicí 1996.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v květnu 2015.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: červen 1996
Místo pořízení: Kulturní dům Ústí nad Orlicí
Délka záznamu: 01:03:48

Související Pojmy

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':