Databáze českého amatérského divadla

Videa: Tanvald, E. F. Buriana, Plynové lampy, CP Divadelní Třebíč 2000


Divadelní soubor E. F. Burian při MěKS Tanvald, Patrick Hamilton: Plynové lampy. Překlad Jiří Mucha, režie Vlastimil Hozda, hudba Josef Krykorka.
Hrají: Dana Hozdová (Paní Manninghamová), Luděk Špráchal (Jack Manningham), František Hojdekr (Detektiv Rough), Dana Najmanová (Nancy), Lída Abrahamová (Alžběta), Jaroslav Ducháč, Daniel Hejduk a Jakub Ješek (Pomocníci detektiva).
Záznam představení na 9. Divadelní Třebíči, celostátní přehlídce amatérského činoherního a hudebního divadla 2000.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v červenci 2014.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 19. 5. 2000
Místo pořízení: Národní dům v Třebíči
Délka záznamu: 01:36:23

Související Soubory

Související Ročníky přehlídek

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':