Databáze českého amatérského divadla

Soubory: Taneční a pohybové studio Magdaléna

Stav: aktivní
Založení / první zpráva: 1998
Působení: 200x, 201x
Taneční a pohybové studio Magdaléna Soukromé umělecké školy je zaměřeno na pedagogickou a uměleckou práci v oblasti taneční a dramatické (scénický, klasický a lidový tanec, nové taneční směry, rytmická, pohybová a dramatická výchova, pohybové divadlo, pantomima, Butoh "Butó") 170 žáků (r. 2011) od čtyř do dvaceti let.

Taneční a pohybové studio Magdaléna z.s. bylo založeno v r. 1998. Je zaměřeno na práci s dětmi od 4 let. Práce studia směřuje k rozvíjení dětské osobnosti, její individuality a talentu. Zabývá se scénickým tancem, pohybovým divadlem, dramatickou výchovou a pantomimou. Tvorba tanečního studia vychází vždy z práce samotných žáků a studentů, z jejich individuality a vlastního uměleckého vyjádření. Studenti a žáci TS Magdaléna se účastní opakovaně celostátních přehlídek v Kutné Hoře, Jablonci nad Nisou, Ústí nad Orlicí, Kolíně, Jiráskově Hronově a dalších tanečních i divadelních festivalů u nás i v zahraničí.
Vedle Ludmily Rellichové pracují pedagogicky a choreograficky ve studiu její žákyně. Je to MgA. Magdaléna Pupik Rellichová, absolventka HAMU Praha, oboru nonverbální divadlo, dnes úspěšná výkonná umělkyně, choreografka, režisérka, pedagožka a Anna Benháková DiS., absolventka konzervatoře Duncan Centre Praha, tanečnice, choreografka a pedagožka.
Ve všech třech případech jde o charakteristickou formu tvorby, která si nese osobité prvky ojedinělého způsobu pedagogické a umělecké práce. Člověk, interpret je zde chápán jako samostatná tvůrčí osobnost a jeho rozvoj, na jehož konci je hluboká osobnostní i umělecká výpověď je prioritou uměleckého procesu.


Představení

2003 - Prohlédni; Kouzelná zahrada, choreografie Ludmila Rellichová. Účast na celostátním festivalu Tanambourrée, Vansdorf.
2004 - Panoptikum, účast na CP Tanec, tanec...
2005 - Hudba slov. Hudba života a Čím víc poznávám lidi, tím víc si vážím dobytka, Žena je láska, choreografie Ludmila Rellichová. Účast na CP Varnsdorf.
2005 - Istanus, účast na CP Tanec, tanec...
2006 - K tobě, k sobě, choreografie Ludmila Rellichová. Účast na celostátním festivalu Tanambourrée, Vansdorf.
2006 - Touha je když ..., choreografie Ludmila Rellichová. Účast na celostátním festivalu Tanambourrée, Vansdorf.
2006 - Ztráty a nálezy, ved. Magdaléna Rellichová. Účast KP a CP Dětská scéna.
2006 - Vadí – nevadí, autorka Magdaléna Rellichová. Účast Podzimní fantazie.
2007 - Ztráty a nálezy; Mezi námi děvčaty. Účast NP Otevřeno, Kolín.
2007 - Istanus; Obrazy lidství, ved. Magdaléna Rellichová. Účast na Ostrovském soukání.
2007 - Stránky pocitů, choreografie Ludmila Rellichová. Účast na celostátním festivalu Tanambourrée, Vansdorf.
2008 - JAKO PŘÍRODA. Účast na CP Tanec, tanec..., Jablonec nad Nisou.
2008 - KAŽDÝ JE NĚKDY TRAPNÝ. Účast na CP Tanec, tanec..., Jablonec nad Nisou.
2008 - Hoď kamenem, choreografie Ludmila Rellichová. Účast na celostátním festivalu Tanambourrée, Vansdorf.
2008 - Chvění, choreografie Ludmila Rellichová. Účast na celostátním festivalu Tanambourrée, Vansdorf.
2009 - Ludmila Rellichová: Pannoptikum / Každý je někdy trapný. Účast na KP Modrý kocour, Turnov. Účast na CP Mladá scéna, Ústí nad Orlicí - ocenění za inspirativní fokus pro divadelní práci s prostorem, obrazem a světlem.
2009 - Ludmila Rellichová na písně Ivy Bittové: KAŽDÝ JE NĚKDY TRAPNÝ..., choreografie Ludmila Rellichová. Účast na CPJH.
2009 - dvě choreografie: Každý je někdy trapný; Istanus. Účast na NP Otevřeno, Kolín - Istanus se stal součástí Galapředstavení.
2009 - hudba Luboš Fišer: Nářek nad zkázou města Ur, choreografie Ludmila Rellichová. Účast na CP Tanec, tanec..., Jablonec nad Nisou.
2010 - Nářek nad zkázou města Ur. Účast na KP Modrý kocour, Turnov - doporučení na CP Mladá scéna Ústí nad Orlici.
2010 - Pojď za mnou, vedoucí Ludmila Rellichová. Účast na KP Dětská scéna, Liberec.
2010 - Steve Reich: Nikdy neříkej nikdy, choreografie Ludmila Rellichová. Účast na CP Tanec, tanec..., Jablonec nad Nisou.
2011 - TS Magdaléna, Labyrint srdce. Účast na KP Modrý kocour, Turnov.
2011 - TS Magdaléna, Alexandr Sergejevič Puškin: Cesta k Oněginovi, r. Madaléna Pupík Rellichová. Účast na KP Mladá scéna, Most - ocenění za výběr hudby a celku jako dobře zvolenému dramaturgickému výběru, doporučení k postupu. Účast na CP Mladá scéna, Ústí nad Orlicí.
2011 - Napij se nebe. Účast Na(ne)čisto, recitace – KP Wolkrův Prostějov, Liberec.
2011 - Kdo to? Co to? Víš to?; Nikdy neříkej nikdy; Před světem ukrytá. Účast na NP Otevřeno, Kolín.
2011 - TS Magdaléna (děti ve věku 10-13 let), Miloš Macourek: Dovolená pro Mikuláše, vedoucí Magdaléna Rellichová. Účast na KP Dětská scéna, Jablonec nad Nisou.
2011 - hudba Marek Vít: OBRAZY, choreografie Anna Benháková; hudební koláž - Sylvie Bodorová, Balanescu quartet: LABYRINT SRDCE, choreografie Ludmila Rellichová, Anna Benháková a soubor. Účast na CP Tanec, tanec..., Jablonec nad Nisou.
2012 - Zalykám se smíchem… Účast na KP Modrý kocour, Turnov. Účast na CP Mladá scéna, Ústí nad Orlicí - ocenění za souhru jevištního pohybu a světelného designu.
2012 - Magdaléna Rellichová: Cesta za Puškinem / Labyrint srdce. Účast na CP Otevřeno Kolín.
2012 - autorské představení: Etudy (Učení je mučení, Kdo s koho, Lepší vrabec v hrsti, než…, Lyžovačka, 3a1 zdarma), úprava a vedení Magdaléna Rellichová. Účast na KP Dětská scéna, Jablonec nad Nisou.
2013 - hudba Philipa Glasse a Luboše Fišera, verše Bedřicha Bridela: Barokní fuga, vedoucí Ludmila Rellichová. Účast na KP Modrý kocour, Turnov - doporučení na Mladou scénu v Ústí nad Orlicí. Účast na CP Mladá scéna, Ústí nad Orlicí - nominace na NP JH. Účast na CP Jiráskův Hronov.
2013 - Magdaléna Pupík Rellichová: Obrazy v našich hlavách, r. Magdaléna Pupík Rellichová. Účast na KP PřeMostění, Most - cena souboru za pohybovou složku.
2013 - Zalykám se smíchem, bolí to, tak se směju. Účast na CP Jiráskův Hronov.

2013 - Axis Mundi. Účast na CP Jiráskův Hronov.

2013 - autorská inscenace: Skrz sebe vidím sebe...a, vedoucí Magdaléna Rellichová. Přihlášeno do soutěže jak o účast na Otevřeno Kolín, tak na Dětskou scénu. Účast na KP Dětská scéna, Jablonec nad Nisou - návrh do širšího výběru pro Dětskou scénu 2014.

2014 - na hudbu Carla Orffa, Sylvie Bodorové a Otmara Máchy: KOHO CHLEBA JÍŠ, TOHO PÍSEŇ ZPÍVEJ, r. vedoucí souboru Ludmila Rellichová; na text básně P. Bedřicha Bridela a hudbu Philipa Glasse a Luboše Fišera: BAROKNÍ FUGA, r. vedoucí souboru Ludmila Rellichová. Účast na KP Činoherní klub uvádí, Praha - obě inscenace (16.2.14).

2014 - autor hudební koláže a projekce Bohumír Rellich: Koho chleba jíš, toho píseň zpívej?, r. a choreografie Ludmila Rellichová. Účast na KP Modrý kocour, Turnov. Účast na CP Mladá scéna, Ústí nad Orlicí - cena za taneční ztvárnění.

2014 - Brod vědomí. Účast na CP Jiráskův Hronov.

2014 - podle stejnojmenné textové předlohy Václava Hraběte: Hlava dívky, vedoucí a choreografie Magdaléna Pupík Relichová. Účast na KP Dětská scéna, Jablonec nad Nisou - ocenění za vypovídající choreografii a nasazení.

2014 - autor hudby Bruno Sanfilippo, Laurent Chambert, autor choreografie Anna Benháková: ŽIVÉ INSTALACE; autor hudby Erki Sven Tüür, Wim Mertens, autor choreografie Magdaléna Pupík Rellichová: BROD NEVĚDOMÍ; autor hudby Portico quartet, autor choreografie Magdaléna Pupík Rellichová: HLAVA DÍVKY. Účast na CP Tanec, tanec, Jablonec nad Nisou (všechny inscenace).

2014 - Můj miláček; Každé přání čeká na. Účast CP Otevřeno, Kolín.

2015 - Irena Dousková, Ludmila Relichová: Oněgin byl Rusák aneb v Praze svůj čas maříš – za rohem je Paříž, vedoucí a choreografie Ludmila Rellichová. Účast na KP Modrý kocour, Turnov - doporučení na 2. místě na CP Mladá scéna Ústí nad Orlicí. Účast na CP Mladá scéna, Ústí nad Orlicí - cena za choreografii a taneční provedení - nominace na CP Jiráskův Hronov. Účast na CP JH.

2015 - Moment setrvačnosti, choreografie Anna Benháková. Účast na CP Tanec, tanec..., Jablonec nad Nisou - nominace na FESTIVAL OTEVŘENO KOLÍN.

2015 - Ludmila Rellichová a soubor: Škaredý holky. Účast CP Otevřeno, Kolín.

2016 - Někdy je třeba položit hvězdu na stůl, r. a choreografie Ludmila Rellichová. Účast na KP Modrý kocour, Turnov.

2016 - Zmizení Karla Polpety, r. Ludmila Rellichová. Účast na KP PřeMostění, Most.

2016 - Poslouchej, dívej se, hledej, choreografie Ludmila Rellichová. Účast na CP Otevřeno Kolín.

2016 - Služebnice, choreografie Magdaléna Pupík Rellichová. Účast na CP Tanec, tanec, Jablonec nad Nisou. Účast na NP Jiráskův Hronov.

2016 - MITOTE, hudba Klarinet Faktory, choreografie Anna Benháková, vedoucí Anna Benháková. Účast na CP Tanec, tanec, Jablonec nad Nisou.

2016 - na motivy knihy Martiny Drijverové Sísa Kyselá zdramatizovala Magdaléna Pupík Rellichová a děti: Jak to bylo se Sísou..., r. Magdaléna Pupík Rellichová. Účast na KP Dětská scéna, Jablonec nad Nisou - doporučení do širšího výběru na Dětskou scénu 2016.

2017 - MILIÓNY V JEDNOHO ČLOVĚKA... , taneční a pohybové divadlo. Autor: Ludmila Rellichová a soubor. Režie a pegagogické vedení: Ludmila Rellichová. Choreografie: Ludmila Rellichová a soubor. Hudba: Luboš Fišer – hudební koláž. Autor hudební koláže: Bohumír Rellich. Světelný design: Martin Šulc. Účast na KP Modrý kocour 2017. Doporučení na CP Mladá scéna, Ústí nad Orlicí 2017. Účast na CP Jiráskův Hronov - BLOK Tanec, tanec… a pantomima. Účast na Divadelní FEST BROUKOVEC, Česká Kamenice 2019.

2017 - inspirace Carrollovou Alenkou: Cesta tam a zpátky, vedoucí Ludmila Rellichová. Účast na KP Dětská scéna, Jablonec nad Nisou.

2018 - podle knihy Elizabeth Subercaseauxové Robert Schumann Hudba pro Kláru: Hudba pro Kláru, choreografie Ludmila Réllichová. Účast na CP Otevřeno, Kolín - doporučení do programu CP JH 2018. Účast na CP JH - BLOK Tanec, tanec… a pantomima.

2018 - inspirace hudbou Miloslava Kabeláče a textem Charlie Chaplina z filmu Diktátor, autorská inscenace: NEUSTUPUJTE, MYSLÍME PŘÍLIŠ A CÍTÍME MÁLO!, hudba Miloslav Kabeláč, choreografie vedoucí Ludmila Rellichová. Účast na KP Dětská scéna, Jablonec nad Nisou - ocenění za působivou atmosféru. Účast na CP JH - BLOK Tanec, tanec… a pantomima. Účast na CP Tanec, tanec, Jablonec nad Nisou.

2018 - V TAKOVÉM NEČASE, hudba Gustav Mahler – Písně o mrtvých dětech, choreografie Ludmila Rellichová. Účast na CP Tanec, tanec..., Jablonec nad Nisou.

2018 - DIVSE. Účast na CP JH - doprovodný program.

2018 - Taneční a pohybové studio Magdaléna z.s. oslaví dvacet let od svého založení - Setkání s tancem ve velkém sále Eurocentra v Jablonci n.N. - dokument o dvacetileté práci TaPS Magdaléna z.s.

2019 - na motivy básní Otokara Březiny a dalších, Ludmila Rellichová a soubor: KATHARSIS, r. Ludmila Rellichová. Účast na KP Modrý kocour, Turnov odvolána - představení zrušeno!

2019 - Špičkou lodičky rýpnu do vzduchu a... Účast na KP PřeMostění, Most.

2019 - hudba Mahlerovy Písně o mrtvých dětech: V takovém nečase, choreografie Ludmila Rellichová. Účast NP Otevřeno, Kolín - nominace na CP JH.

2019 - podle knihy V. Vančury Kubula a Kuba Kubikula: Čím větší strach, tím větší..., režie a choreografie Ludmila Rellichová. Účast na KP Dětská scéna, Jablonec nad Nisou - ocenění za pedagogické vedení.
Bibliografie:
BLÁHA, Jiří: Krajská přehlídka Dětské scény 2006 v Liberci. Deník dětské scény Truntov 2006/0.

HECHT, Michal: Soukání v pohybu. Ostrov, 27.4.-1.5.2007. AS 2007, s. 3, s. 71-72.

HORÁČKOVÁ, Azalka: Krajské kolo 20.3.2010, Malé divadlo, Liberec. Deník Dětské scény 11. - 17. 6. 2010.

HULEC, Vladimír; STUCHLÍK, Jaroslav: Běsné dny Modrého kocoura. Amatérská scéna 2010, č. 2, s. 29 - 33.

NOVOTNÁ, Lenka: Haló, máte OTEVŘENO? XII. Národní přehlídka pantomimy a pohybového divadla v Kolíně. AS 2007, č. 3, s. 3-11.

PÁCL, Radvan: Nekonečná repetice v Činoherním klubu. AS 6.2.2014-Aktuality. (viz Texty)
http://www.amaterskascena.cz/cl-nekonecna-repetice-v-cinohernim-klubu-140206165705?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=
newsletter

PERNICOVÁ, Ivana: JABLONEC NAD NISOU 8. – 10. DUBNA 2011 - Dovolená pro Mikuláše. Deník Dětské scény č. 0, 10. 6. 2011. (viz Texty)

Praha, Činoherní klub uvádí, Redakce: Činoherní klub uvádí: říjen 2012. Scena.cz – 1. kulturní portál, 4. 10. 2012, rubrika - Amatéři, http://www.scena.cz/index.php?o=1&d=1&r=7&c=17635 (viz Texty)

SMUGALOVÁ, Zuzana: Tanec, tanec… 2004. XVIII. Celostátní přehlídka scénického tance mládeže a dospělých. AS 2004, č. 6, s. 20-21.

SMUGALOVÁ, Zuzana“ Za tancem do Jablonce a z Jablonce za tancem. AS 2005, č. 6, s. 32-33.

SMUGALOVÁ, Zuzana: XIV. Otevřeno v Kolíně. Amatérská scéna 2009, č. 3, s. 10 - 12.

SOPROVÁ, Jana: Zápisky z Mladé scény 2012 - Zalykám se smíchem, bolí to, tak se směju. AS 4/2012, s. 19-24. (viz Texty)

ŠPALKOVÁ, Dominika: Odkud směřuješ a kam... . Amatérská scéna 2009, č. 4, s. 14 - 17.

TOMAS, Karel: Dětská scéna Jablonec nad Nisou 13. – 14. 4. 2012 - Etudy. Deník Dětské scény, č. 0., str. 12, 8.6.2012. (viz Texty)

TOTHOVÁ, Martina: Dětská scéna Trutnov, 17.-22.6.2006. AS 2006, č. 4, s. 16-24.

Související Texty

Související Ročníky přehlídek

Související www odkazy

Související Obrázky

Rychnov u Jablonce n. Nis., Magdaléna, Brod nevědomí, CP Jiráskův Hronov 2014
Rychnov u Jablonce n. Nis., Magdaléna, Hlava dívky, CP Otevřeno Kolín 2015
Rychnov u Jablonce n. Nis., Magdaléna, Jak to bylo se Sísou, KP Dětská scéna Jablonec n. Nis. 2016
Rychnov u Jablonce n. Nis., Magdaléna, Jak to bylo se Sísou, KP Dětská scéna Jablonec n. Nis. 2016
Rychnov u Jablonce n. Nis., Magdaléna, Každé přání čeká na..., CP Otevřeno Kolín 2014
Rychnov u Jablonce n. Nis., Magdaléna, Oněgin byl Rusák, CP Jiráskův Hronov 2015
Rychnov u Jablonce n. Nis., Magdaléna, Oněgin byl Rusák, CP Jiráskův Hronov 2015
Rychnov u Jablonce n. Nis., Magdaléna, Oněgin byl Rusák, CP Jiráskův Hronov 2015
Rychnov u Jablonce n. Nis., Magdaléna, Poslouchej, dívej se, hledej, CP Otevřeno Kolín 2016
Rychnov u Jablonce n. Nis., Magdaléna, Škaredý holky, CP Jiráskův Hronov 2015
Rychnov u Jablonce n. Nis., Magdaléna, Škaredý holky, CP Jiráskův Hronov 2015
Rychnov u Jablonce n. Nis., Magdaléna, Škaredý holky, CP Otevřeno Kolín 2015
Rychnov u Jablonce n. Nis., TS Magdaléna, Etudy, KP Dětská scéna Jablonec nad Nisou 2012
Rychnov u Jablonce n. Nis., TS Magdaléna, Hlava dívky, KP Dětská scéna Jablonec n. Nis. 2014
Rychnov u Jablonce n.N, Magdaléna, Hudba pro Kláru, CP Jiráskův Hronov  2018.
Rychnov u Jablonce n.N, Magdaléna, Hudba pro Kláru, CP Jiráskův Hronov  2018.
Rychnov u Jablonce nad  Nisou, Magdalena, Ztráty a nálezy, 2007
Rychnov u Jablonce nad Nisou, Magdalena, Mezi námi děvčaty, 2007
Rychnov u Jablonce nad Nisou, Magdalena, Mezi námi děvčaty, 2007
Rychnov u Jablonce nad Nisou, Magdaléna, Moment setrvačnosti, CP Jiráskův Hronov 2015
Rychnov u Jablonce nad Nisou, Magdaléna, Moment setrvačnosti, CP Jiráskův Hronov 2015
Rychnov u Jablonce nad Nisou, Magdaléna, Můj miláček, CP Otevřeno Kolín 2014
Rychnov u Jablonce nad Nisou, Magdaléna, Neustupujte, myslíme příliš, CP Jiráskův Hronov 2018
Rychnov u Jablonce nad Nisou, Magdalena, Obrazy lidství, 2007
Rychnov u Jablonce nad Nisou, Magdalena, Přes vodu, 2007
Rychnov u Jablonce nad Nisou, TPS Magdalena, Istanus, CP Otevřeno Kolín 2009
Rychnov u Jablonce nad Nisou, TPS Magdalena, Každý je někdy trapný, CP Jiráskův Hronov 2009
Rychnov u Jablonce nad Nisou, TPS Magdalena, Každý je někdy trapný, CP Otevřeno Kolín 2009
Rychnov u Jablonce nad Nisou, TPS Magdalena, Panoptikum, 2008
Rychnov u Jablonce nad Nisou, TPS Magdalena, Stojím na tvé dlani, 2008
Rychnov u Jablonce nad Nisou, TS Magdaléna, Dovolená pro Mikuláše, KP Dětská scéna Jablonec nad Nisou 2011
Rychnov u Jablonce nad Nisou, TS Magdalena, Kdo to, co to, víš to, CP Otevřeno Kolín 2011
Rychnov u Jablonce nad Nisou, TS Magdaléna, Labyrint srdce, CP Otevřeno Kolín 2012
Rychnov u Jablonce nad Nisou, TS Magdaléna, Nikdy neříkej nikdy, CP Otevřeno Kolín 2011
Rychnov u Jablonce nad Nisou, TS Magdaléna, Před světem ukrytí, život mají spletitý, CP Otevřeno Kolín 2011
Rychnov u Jablonce, Magdalena,  Žena je láska, 2005


Související Alba

Mapa působení souboru - Taneční a pohybové studio Magdaléna

Mapy jsou v testovacím provozu. Data nemusí být přesná a úplná.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':
Rychnov u Jablonce nad Nisou, Magdalena, Mezi námi děvčaty, 2007
Rychnov u Jablonce nad Nisou, Magdalena, Mezi námi děvčaty, 2007
Rychnov u Jablonce nad Nisou, Magdalena, Obrazy lidství, 2007
Rychnov u Jablonce nad Nisou, Magdalena, Přes vodu, 2007
Rychnov u Jablonce nad  Nisou, Magdalena, Ztráty a nálezy, 2007
Rychnov u Jablonce nad Nisou, TPS Magdalena, Panoptikum, 2008
Rychnov u Jablonce nad Nisou, TPS Magdalena, Stojím na tvé dlani, 2008
Rychnov u Jablonce nad Nisou, TPS Magdalena, Každý je někdy trapný, CP Otevřeno Kolín 2009
Rychnov u Jablonce nad Nisou, TPS Magdalena, Každý je někdy trapný, CP Jiráskův Hronov 2009
Rychnov u Jablonce nad Nisou, TPS Magdalena, Istanus, CP Otevřeno Kolín 2009
Rychnov u Jablonce nad Nisou, TS Magdaléna, Nikdy neříkej nikdy, CP Otevřeno Kolín 2011
Rychnov u Jablonce nad Nisou, TS Magdaléna, Před světem ukrytí, život mají spletitý, CP Otevřeno Kolín 2011
Rychnov u Jablonce nad Nisou, TS Magdaléna, Dovolená pro Mikuláše, KP Dětská scéna Jablonec nad Nisou 2011
Rychnov u Jablonce nad Nisou, TS Magdalena, Kdo to, co to, víš to, CP Otevřeno Kolín 2011
Rychnov u Jablonce nad Nisou, TS Magdaléna, Labyrint srdce, CP Otevřeno Kolín 2012
Rychnov u Jablonce n. Nis., TS Magdaléna, Etudy, KP Dětská scéna Jablonec nad Nisou 2012
Rychnov u Jablonce n. Nis., Magdaléna, Brod nevědomí, CP Jiráskův Hronov 2014
Rychnov u Jablonce nad Nisou, Magdaléna, Můj miláček, CP Otevřeno Kolín 2014
Rychnov u Jablonce n. Nis., Magdaléna, Každé přání čeká na..., CP Otevřeno Kolín 2014
Rychnov u Jablonce n. Nis., TS Magdaléna, Hlava dívky, KP Dětská scéna Jablonec n. Nis. 2014
Rychnov u Jablonce n. Nis., Magdaléna, Hlava dívky, CP Otevřeno Kolín 2015
Rychnov u Jablonce n. Nis., Magdaléna, Škaredý holky, CP Otevřeno Kolín 2015
Rychnov u Jablonce n. Nis., Magdaléna, Oněgin byl Rusák, CP Jiráskův Hronov 2015
Rychnov u Jablonce n. Nis., Magdaléna, Oněgin byl Rusák, CP Jiráskův Hronov 2015
Rychnov u Jablonce n. Nis., Magdaléna, Oněgin byl Rusák, CP Jiráskův Hronov 2015
Rychnov u Jablonce nad Nisou, Magdaléna, Moment setrvačnosti, CP Jiráskův Hronov 2015
Rychnov u Jablonce nad Nisou, Magdaléna, Moment setrvačnosti, CP Jiráskův Hronov 2015
Rychnov u Jablonce n. Nis., Magdaléna, Škaredý holky, CP Jiráskův Hronov 2015
Rychnov u Jablonce n. Nis., Magdaléna, Škaredý holky, CP Jiráskův Hronov 2015
Rychnov u Jablonce n. Nis., Magdaléna, Jak to bylo se Sísou, KP Dětská scéna Jablonec n. Nis. 2016
Rychnov u Jablonce n. Nis., Magdaléna, Jak to bylo se Sísou, KP Dětská scéna Jablonec n. Nis. 2016
Rychnov u Jablonce n. Nis., Magdaléna, Poslouchej, dívej se, hledej, CP Otevřeno Kolín 2016
Rychnov u Jablonce nad Nisou, Magdaléna, Neustupujte, myslíme příliš, CP Jiráskův Hronov 2018
Rychnov u Jablonce n.N, Magdaléna, Hudba pro Kláru, CP Jiráskův Hronov  2018.
Rychnov u Jablonce n.N, Magdaléna, Hudba pro Kláru, CP Jiráskův Hronov  2018.