Ročníky přehlídek: Písek, Šrámkův Písek

 
  Přehlídka: Písek, Šrámkův Písek, CP
Ročník: 58
Rok: 2019
Začátek: 24.5.2019
Konec: 26.5.2019
 
  58. celostátní přehlídka experimentujícího divadla.

Koná se 24.–26. května 2019 v Písku.

Z pověření a za finančního přispění Ministerstva kultury pořádá NIPOS-ARTAMA ve spolupráci se Společností Amatérské divadlo a svět, z. s., Divadlem Pod čarou a Centrem kultury města Písek. Přehlídka probíhá za finančního přispění města Písku.

Vzdělávací část přehlídky je realizována samostatně jako Setkání mladých amatérských divadelníků v Šumperku (S.M.A.D. – více na www.artama.cz v rubrice experimentující divadlo).

Šrámkův Písek 2019 je koncipován jako celostátní přehlídka neprofesionálních divadelních souborů. Přehlídka nemá věkové ani žánrové omezení – pouze není určena dětským souborům do patnácti let.
 
  Bibliografie:
Šrámkův Písek 2019 – propozice na adrese http://www.nipos-mk.cz/?p=35531
 
  Poznámka:
Kontakty pro média: Alena Crhová, NIPOS-ARTAMA, tel: 604 569 781, email: crhova@nipos-mk.cz; Karel Tomas, NIPOS, tel.: 603 480 111, email: tomas@nipos-mk.cz; Josef Dušek, NIPOS, public relations, tel: 778 702 494, email: dusek@nipos-mk.cz
 
  Obor:
činohra
poezie
alternativní
 
  Druh přehlídky:
systémová, postupová
 
  Typ přehlídky:
celostátní
 
 

Související Geografické celky

 
 

Související Ročníky přehlídek

 
 

Související Organizace

 
 

Související Pojmy

 
  Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':